Windsup

Windsup’y to deski łączące w sobie niesamowite możliwości. Pokochają je osoby o wszechstronnych zainteresowaniach, u których nie ma miejsca na nudę!

Jak działają windsup’y?

Modele te to SUP’y 2w1. Mogą pełnić funkcje zwykłej deski, ale po domontowaniu pędnika i miecza służą jako sprzęt do windsurfingu. Zazwyczaj windsup’y bazują na wyglądzie all-aroundów. Będą przez to...

Windsup’y to deski łączące w sobie niesamowite możliwości. Pokochają je osoby o wszechstronnych zainteresowaniach, u których nie ma miejsca na nudę!

Jak działają windsup’y?

Modele te to SUP’y 2w1. Mogą pełnić funkcje zwykłej deski, ale po domontowaniu pędnika i miecza służą jako sprzęt do windsurfingu. Zazwyczaj windsup’y bazują na wyglądzie all-aroundów. Będą przez to odpowiednie do nauki żeglowania, dzięki swojej dużej powierzchni.

Jakie dają możliwości?

Dmuchane windsup’y to świetny sposób na nudę podczas wszystkich wycieczek i każdego rodzaju pogody. Po spuszczeniu powietrza zajmują mało miejsca i łatwo się je transportuje.

Gdy świeci słońce i nie ma wiatru można bawić się na nich wiosłując po spokojnej wodzie. Kiedy jednak zaczyna wiać, a wiosłowanie staje się trudniejsze, bo SUP’a spychają fale, pagaj wystarczy zamienić na żagiel i korzystać z uroków natury na całego!

Modele pneumatyczne są także dużo bardziej odporne na uderzenia niż tradycyjne, sztywne odpowiedniki.

Aktywne filtry

Deska SUP AQUA MARINA BLADE 10'6" (320cm - 280l) BT-20BL 2020

AQUA MARINA Pompowana Deska SUP BLADE – doskonała deska windsurfingowa od czołowego producenta
Cena 2 770,00 zł

Deska SUP Aztron Soleil 11'0" 2021

Aztron Soleil – doskonała pompowana deska SUP 2021
Cena 2 620,00 zł

Deska pompowana Aztron Xtreme Soleil

Aztron Xtreme Soleil – doskonała pompowana deska SUP
Cena 2 740,00 zł

Deska SUP Aztron Soleil Extreme 12'0" 2021

Aztron Soleil Extreme – doskonała pompowana deska SUP 2021
Cena 2 840,00 zł