Holowanie na wodzie


Aktywne filtry

Spinera KATO 1 – kajak i tuba do holowania

Spinera KATO 1 - kajak/tuba do holowania za motorówką
Cena 599,00 zł

Spinera Rocket 2 - banan wodny 2-osobowy

Spinera Rocket 2 - banan wodny 2-osobowy do holowania za motorówką
Cena 949,00 zł

Pompka wysokociśnieniowa z LCD 12V Spinera, 16 PSI - do SUP, łodzi, kajaka, namiotu

Pompa wysokociśnieniowa z LCD 12V Spinera, 16 PSI - do SUP, łodzi, kajaka, namiotu
Cena 329,00 zł

Spinera Ikran - tuba do holowania za motorówką

Spinera Ikran - tuba do holowania za motorówką
Cena 999,00 zł

Zawór bostoński Spinera

Zawór bostoński Spinera
Cena 40,00 zł

Spinera Flight 1 - koło do holowania za motorówką

Spinera Flight 1 - koło do holowania za motorówką
Cena 699,00 zł

Spinera Chill Rider – platforma do holowania za motorówką

Spinera Chill Rider - leżak i skrzydło wodne w jednym!
Cena 1 399,00 zł

Lina holownicza Spinera 18m, 4os.

Lina holownicza Spinera 18m, 4os.
Cena 99,99 zł

Spinera Rocket 3 - banan wodny 3-osobowy do holowania na wodzie

Spinera Rocket 3 - banan wodny 3-osobowy do holowania za motorówką
Cena 1 149,00 zł

Spinera Lets Go 2 - tuba do holowania za motorówką

Spinera Lets Go 2 - tuba wodna do holowania za motorówką
Cena 1 299,00 zł

Spinera Flight 2 - koło do holowania za motorówką

Spinera Flight 2 - koło do holowania za motorówką
Cena 849,00 zł

Spinera Rocket 4 – banan wodny 4-osobowy do holowania za motorówką

Spinera Rocket 4 - banan wodny 4-osobowy do holowania za motorówką
Cena 1 399,00 zł

Spinera 12V Pompka do łodzi, tub, kół i kempingów, 0,58 PSI

Spinera 12V Pompka do łodzi, tub, kół i kempingów, 0,58 PSI
Cena 69,99 zł

Spinera Lets Go 3 - tuba do holowania za motorówką

Spinera Lets Go 3 - tuba wodna do holowania za motorówką
Cena 1 699,00 zł

Pompka wysokociśnieniowa 12V Spinera, 16 PSI - do SUP, łodzi, namiotu

15Pompa wysokociśnieniowa 12V Spinera, 16 PSI - do SUP, łodzi, namiotu
Cena 299,00 zł

Lina holownicza Spinera 18m, 10os.

1717Lina holownicza Spinera 18m, 10os.
Cena 149,00 zł

Spinera Delta 54 - trójkąt do zabawy na wodzie

Spinera Delta 54 - trójkąt do do holowania za motorówką
Cena 349,00 zł

Spinera Classic 54 - koło do holowania na wodzie

Spinera Classic 54 - koło do holowania za motorówką
Cena 349,00 zł

Pompka z akumulatorem i LCD 12V Spinera, 16 PSI - do SUP, łodzi, namiotu, kajaka

Pompka z akumulatorem 12V Spinera, 16 PSI - do SUP, łodzi, namiotu, kajaka
Cena 899,00 zł

Mostek linowy Spinera do 680kg

Mostek linowy Spinera do 680kg
Cena 89,99 zł

Holowanie na wodzie - zabawa z dużą prędkością!

Siła własnych mięśni nie zapewni takiej szybkości jaką gwarantuje motorówka, a jazda na motorówce nie dostarczy takiej adrenaliny jak bycie za nią holowanym! Sprzęty do holowania na wodzie to koła, tuby, platformy oraz banany, siedzi się w nich na różne sposoby, ale każdy dostarcza niezapomnianych wrażeń. Zasada jest prosta - wystarczy usiąść i mocno się trzymać!

Sunięcie przy samej tafli wody

Ta kategoria sprzętów wodnych przeznaczona jest dla odważnych i niebojących się zamoczyć osób. Koła do holowania wyglądają niepozornie, jak dmuchane koła asekuracyjne, ale doczepienie ich do motorówki jest startem niesamowitej, a przede wszystkim szybkiej przygody. Możesz w nim siedzieć albo leżeć na brzuchu i starać się nie wpaść do wody. Banany wodne idealnie sprawdzą się jako atrakcja grupowych wyjazdów - posiadamy banany mieszczące nawet do 20 osób. Solidnie przymocowane uchwyty zapewniają bezpieczeństwo, a charakterystyczny kształt umożliwia trzymanie się także kolanami. Niektóre platformy i kanapy mogą pomieścić więcej niż jedną osobę, ich obsługa jest równie prosta jak poprzednich sprzętów: siadasz lub klękasz (dla większych emocji) i dajesz porwać się holującej motorówce!

W naszej ofercie znajdują się też niezbędne akcesoria do holowania, takie jak wytrzymałe linki holownicze czy mostki linowe - przy każdym modelu podane jest jego maksymalne obciążenie.

Sporty wodne od lat cieszą się ogromną popularnością i nic nie zapowiada się na to, aby to się zmieniło. Mowa tu nie tylko sportach ekstremalnych, ale o tych, które dostarczą rozrywki całej rodzinie. Należą do nich m.in. dmuchane materace wodne to świetny pomysł na rodzinne popołudnie nad wodą! I u pojawiamy się my – eksperci od sprzętu wodnego! Zapoznaj się więc z naszą ofertą i zobacz jakie gadżety przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich najbliższych!

Sporty wodne i ich rodzaje

Sporty wodne można podzielić na kilka kategorii. Skupmy się jednak na tych, które nie wiążą się z wyczynami ekstremalnymi, czy schodzeniem pod powierzchnię wody. Równie dużo frajdy przynoszą również i te aktywności, które są znacznie bezpieczniejsze. Wśród sportów rodnych przeznaczonych dla ludzi w każdym wieku, należą:

 

  • Sporty do uprawiania w wodzie – do jednych z najbardziej popularnych należy m.in. pływanie. Jego zaletą jest fakt, iż można uprawiać go przez cały rok i to niezależnie od warunków pogodowych. Podobnie zresztą, jak i np. piłkę wodną, waterpolo, skoki do wody, czy aqua aerobic.
  • Sporty do uprawiania na powierzchni wody – to szczególny rodzaj sportów, do których uprawiania potrzebne są odpowiednie akcesoria do sportów wodnych. Mowa tu głównie o akcesoriach takich jak: dmuchany banan wodny, kanapa dmuchana, koło do holowania za motorówką oraz inne zabawki do holowania na wodzie. Te i inne gadżety do zabawy w wodzie, znajdziecie Państwo na stronie naszego sklepu internetowego.

Poniżej znajdziecie również Państwo kilka wskazówek odnośnie wyboru dmuchanej sofy czy koła do holowania na wodzie.

Dmuchana kanapa – jaką wybrać?

Na rynku nie brakuje bogatego asortymentu, aczkolwiek czasami zdarza się, że im jest on większy, tym ciężej podjąć decyzję. Idealna dmuchana sofa do wody powinna spełniać pewne kryteria. Przede wszystkim warto sobie zadać na początku pytanie, czy ma na służyć jednej osobie, czy może całej rodzinie. Kanapa dmuchana jest bowiem dostępna w różnych rozmiarach – jeżeli ma więc z niej korzystać więcej osób, dobrze byłoby, aby była obszerna. Przy zakupie dmuchanej sofy warto zwrócić uwagę na:

  • Materiał, z którego została wykonana – do produkcji akcesoriów wodnych, w tym np. zabawki do holowania na wodzie, używa się głównie tworzyw sztucznych (winyl, PVC itp.). Są one bardzo wytrzymałe, miłe w dotyku, wygodne oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne i nacisk.
  • Rozmiar po wypuszczeniu powietrza – jest to niezmiernie ważne, zwłaszcza jeżeli wyjeżdżamy na wakacje za granicą. O wiele łatwiej jest bowiem przewieźć dmuchaną kanapę, jeżeli jedzie się na wakacje autem. Im większy materac do pływania, tym większa jest również i jego kubatura po złożeniu.
  • Maksymalne obciążenie – cecha ta decyduje o wytrzymałości sofy pompowanej pod naporem naszego ciała. Niedopasowany pod tym względem może bowiem sprawiać problem, przy każdej próbie wejścia na niego. Im jest większa, tym bardziej wzrasta jej obciążenie.
  • Dodatkowe uchwyty – ich obecność ważna jest także przy zakupie akcesoriów takich jak np. dmuchany banan wodny oraz koło do holowania za motorówką. Dzięki uchwytom łatwiej jest się bowiem utrzymać.
  • Zestaw naprawczy – pomocny zwłaszcza wtedy, gdy w materacu pojawi się niespodziewana dziurka.
  • Cena – powinna być adekwatna do jakości wyrobu. Tego typu sprzęty wodne warto kupować również z odpowiednim wyprzedzeniem. Zakupy robione na ostatnią chwilę mogą się bowiem zakończyć klapą. Warto również dokonywać zakupów za pomocą sklepów internetowych – w kurortach nadmorskich cena koła do holowania za motorówką, może być nawet kilkukrotnie wyższa.

Nasza oferta

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo bogaty wybór akcesoriów do zabawy w wodzie,  dmuchanych kanap i wielu innych przydatnych gadżetów! Posiadamy również tuby do holowania, leżaki wodne do holowania oraz liny holownicze. Zachęcamy więc gorąco do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wciąż poszerzamy swoją ofertę. Jeżeli więc nie znaleźliście Państwo tego, czego szukacie – warto się z nami skontaktować! Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania!