W naszym magazynie we Wrocławiu

Deska SUP AQUA MARINA ATLAS 12’0” 2021

Aqua Marina Atlas – pompowana deska SUP 2021

1 990,00 zł
Opis

Największa deska all-around od Aqua Mariny - ATLAS 12'0"

Duża i rodzinna, o jeszcze większej ładowności!

Ta odsłona Atlasa 12'0" to prawdziwy rodzinny SUP! Bez problemu pomieści dwie osoby lub jednego użytkownika ze sporym bagażem, ważne aby obciążenie nie przekraczało 180 kg. W porównaniu do modelu 2020, ten odznacza się minimalnie większą szerokością, co skutkuje zwiększeniem ładowności. Teraz pasażer siedzący z przodu ma więcej miejsca, a ponadto nie przeszkadza osobie wiosłującej! Mimo swoich rozmiarów deska nie stała się o wiele cięższa - 10,9 kg to niewiele patrząc na jej rozmiary. Uniwersalny kształt i stabilność, którą się odznacza sprawiają, że ten SUP nadaje się zarówno na spokojne jeziora jak i na rzeki czy morza.

Co jeszcze nowego w modelu Atlas na sezon 2021? Nowa grafika oraz ulepszona pianka pokrywająca podkład! Zniknęło ryzyko odbarwienia się pianki, ponieważ jest ona barwiona podczas produkcji, a nie nadrukowywana. Kolejną nowością są 4 metalowe kółka - D-ringi - do zamocowania siedziska kajakowego

Dzięki technologii drop-stitch deska jest sztywna, a zarazem lekka, co sprawia, że doskonale manewruje się nią na wodzie oraz bez problemu transportuje nad zbiornik. Cała tajemnica tkwi w tysiącach poliestrowych włókien tworzących rdzeń deski, które po wypełnieniu powietrzem prostują się tworząc solidny stelaż. Dodatkową sztywność deska SUP zyskuje przez boczne wzmocnienia obrysowe z wytrzymałego nylonu.

Pokład pokryty jest w znacznym stopniu pianką EVA, która zapewnia dobrą przyczepność, a znajdujący się na rufie kick-pad umożliwia wykonywanie szybkich manewrów lub pomaga podczas surfowania.
Do modelu Atlas 12'0" 2021 producent dołącza nową pompkę - jest to dwukierunkowa pompka Liquid Air V2 wyróżniająca się tłokiem o większej pojemności, bardziej wytrzymałym wężykiem oraz ergonomicznymi rączkami. Cały zestaw zmieści się w nowym plecaku, który po zmianie jest klasycznym plecakiem zapinanym na zamek.

Inauguracja projektu deski przypada na lato 2021. Następnie kontynuowano wzór. To oznacza, że zamawiając produkt, dostajesz najświeższą, tegoroczną produkcję.

Najważniejsze cechy deski ATLAS 12'0":

 • Technologia drop-stitch sprawiająca, że deska jest lekka i trwała
 • Wyróżniająca się grafika pokładu deski
 • Gumowa podkładka dookoła zaworu poprawiająca szczelność deski
 • Na rufie deski znajduje się stalowe kółeczko (D-ring) do zapięcia linki bezpieczeństwa (leash) lub do holowania
 • Demontowany centralny fin slide-in
 • Wytrzymała neoprenowa rączka do przenoszenia deski
 • Pompka Aqua Marina Liquid Air V2 pozwalająca na szybkie i łatwe napompowanie deski
 • Zintegrowane uchwyty bagażowe na dziobie wraz z linką mocującą
 • Kick pad na rufie ułatwiający kontrolę w skrętach i na falach
 • Pokład pokryty pianką EVA o strukturze diamentu zapewnia doskonałą przyczepność dla stóp
 • 3-częściowe regulowane wiosło Sports III
 • 4 stalowe kółka do zamontowania siedziska kajakowego (siedzisko sprzedawane osobno)

W zestawie z deską otrzymujesz:
- Wiosło aluminiowe Sports III - składane 3-częściowe wiosło z płynną regulacją długości. Drążek został wykonany z aluminium, a pióro z wytrzymałego nylonu
- Pompka V2 - ulepszona dwukierunkowa pompka z tłokiem o większej pojemności, którą szybko i bez większego wysiłku napompujesz deskę do zalecanego ciśnienia
- Plecak - praktyczny i zgrabny - bez problemu zmieścisz w nim deskę, pompkę i wiosło, a w kieszonce umieścisz fin i smycz. Od teraz zapinany na zamek! Wymiary: 94 cm x 46 cm x 27 cm
- Leash - smycz do przypięcia z jednej strony na kostkę, a z drugiej do deski. W razie upadku do wody deska Ci nie odpłynie.
- Zestaw naprawczy - dwie łatki z PVC oraz klucz do wykręcenia zaworu
Otrzymujemy zatem kompletny zestaw do rozpoczęcia przygody z paddleboardingiem!

Specyfikacja techniczna deski SUP ATLAS 12'0":
Producent: Aqua Marina
Model: BT-21ATP
Rozmiar: 366 cm x 86 cm x 15 cm
Grubość deski: 15 cm
Waga deski: 10,9 kg
Wyporność: 390 litrów
Optymalne ciśnienie wewnętrzne 15 psi
Maksymalne obciążenie do 180 kg

Aqua Marina
BT-21ATP

Specyficzne kody