Obecnie brak na stanie. Zapytaj nas o możliwości sprowadzenia

Deska SUP Aztron Neo Nova 9’0” 2021

Aztron Neo Nova – pompowana deska SUP 2021

1 340,00 zł

Szt:
Opis

Deska Aztron SUP Neo Nova 9'0″

Jeszcze bardziej kompaktowy paddleboard?

Niesamowicie wygodna w transporcie i przechowywaniu – deska SUP Neo Nova 9’0’’ to świetna opcja dla podróżujących. Ma 274 cm długości i 71 cm szerokości, a po złożeniu zajmuje o połowę mniej miejsca niż typowa deska SUP. Dodatkowo waży tylko 7 kg, dzięki czemu można wygodnie przenosić ją nad akweny. To pewny wybór dla osób pływających rekreacyjnie – po jeziorach, zatokach i łagodnych rzekach.

Neo Nova została wyposażona w dwukomorową, 60 litrową konstrukcję, która zapewnia desce sztywność i poprawia bezpieczeństwo użytkownika. Drop-stitch – materiał, z którego została wykonana, gwarantuje trwałość i wytrzymałość produktu. Za dobrą przyczepność odpowiada natomiast pianka EVA 4mm, która pokrywa pokład SUP’a. Deska posiada również 2 finy typu push-in, stalowy D-ring do przyczepiania smyczy bezpieczeństwa, uchwyty bagażowe na dziobie z linką mocującą oraz centralny uchwyt do przenoszenia deski.

Duża szerokość Neo Novy 9’0’’ sprawia, że SUP ten jest odpowiedni dla użytkowników na każdym poziomie zaawansowania. Dodatkowo jest o 2 cm grubsza od przeciętnej deski, co zapewnia dodatkowy poziom stabilności i zapobiega ugięciom pod dużym ciężarem.

Znajdzie się również miejsce na bagaż! Dzięki elastycznej lince bungee umieszczonej na dziobie, na wodną wyprawę można zabrać ze sobą napoje i prowiant.

Do deski dołączany jest zestaw akcesoriów:

  • pompka Aztron Double Sction
  • 4 częściowe, aluminiowe wiosło Neo z płynną regulacją
  • plecak na SUP’a
  • leash (smycz bezpieczeństwa)

Specyfikacja techniczna Aztron SUP Neo Nova 9'0″:
Długość: 274cm
Szerokość: 71cm
Grubość: 12cm
Wyporność 190l
Ilość użytkowników: 1
Maks. ciśnienie: 15psi
Maks. obciążenie: 90kg
Waga deski: 7 kg
Model: AS-009

Aztron
AS-009

Specyficzne kody