Ostatnie sztuki w magazynie

Deska SUP Skiffo Sun Cruise 10'2''

Skiffo Sun Cruise 10'2'' - pompowana deska SUP

1 699,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Opis

Deska SUP SKIFFO SUN CRUISE 10'2 z wiosłem - pompowany paddleboard

Francuskie wzornictwo, nacisk na funkcjonalność oraz dbałość o detale pozwalają marce SKIFFO uplasować się wśród najbardziej uznanych marek europejskich.

DeskaSUP Skiffo Suncruise 10’2” to bardzo wszechstronny sprzęt typu all-round, stworzony dla cięższych wioślarzy albo osób, które chcą pływać wspólnie z dzieckiem lub psem. Na sezon 2021 konstruktorzy i projektanci postanowili zmodyfikować wymiary i parametry deski w taki sposób, żeby dać jej jeszcze więcej sztywności i stabilności.

Deska ma 310 centymetrów długości, 84 centymetry szerokości i 15 centymetrów wysokości. Dzięki temu, mogą na niej pływać zarówno początkujący, jak i średnio-zaawansowani wioślarze, którzy chcą spróbować swoich sił na różnych akwenach i w zmiennych warunkach.

Deska ma wymiary: długość 310cm, szerokość 84 cm i grubość 15 cm. Została wykonana w nowoczesnej dwuwarstwowej technologii FUSION DROP-STITCH. Nośność wynosi 270 litrów, a waga samej deski to tylko 11,6 kg. Przeznaczona jest dla cięższych wioślarzy o masie do 145 kg, a także sprawdzi się jako rodzinna deska do wiosłowania z dziećmi na pokładzie.

To deska odpowiednia zarówno dla początkujących, oferując im dobrą stabilność i świetną manewrowość, jak i dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Dzięki ostrzejszemu kształtowi dzioba może być również używana do pływania na falach. 5 neoprenowych uchwytów rozmieszczonych na desce zapewnia łatwe przenoszenie oraz zapewnia możliwość przytrzymania się przy wzburzonej wodzie.

W zestawie z deską Skiffo Sun Cruise otrzymasz:

  • plecak - praktyczny plecak na kółkach o wymiarach 95x38x25 w którym bez problemu zmieścisz deskę, pompkę i wiosło
  • pompkę - dwukierunkowa pompka z manometrem którą łatwo i szybko napompujesz deskę do zalecanego ciśnienia
  • wiosło - trzyczęściowe wiosło z płynną regulacją długości w zakresie 165-215cm. Drążek został wykonany z aluminium, a pióro z wytrzymałego nylonu.
  • statecznik - jeden wysuwany fin o długości 8,6" wykonany z tworzywa sztucznego zapewnia dobrą stabilność i trzymanie kierunku płynięcia
  • leash - smycz, którą z jednej strony przypinamy na kostkę a z drugiej do deski. Dzięki temu deska nie ucieknie po upadku do wody. zestaw naprawczy - składający się z dwóch łatek z pcv, kleju oraz klucza do wykręcenia zaworu
  • wodoodporne etui - na telefon, dokumenty lub inne drobne rzeczy których nie chciałbyś zamoczyć podczas pływania
Skiffo
PB-SSC102C

Specyficzne kody