Obecnie brak na stanie. Zapytaj nas o możliwości sprowadzenia

Deska SUP Skiffo Sun Cruise 12'0''

Skiffo Sun Cruise 12'0'' - pompowana deska SUP

2 700,00 zł

Szt:
Opis

Deska SUP SKIFFO SUN CRUISE 12'0'' z wiosłem - pompowany paddleboard

Francuskie wzornictwo, nacisk na funkcjonalność oraz dbałość o detale pozwalają marce SKIFFO uplasować się wśród najbardziej uznanych marek europejskich.

Paddleboard SKIFFO SUN CRUISE 12'0" to uniwersalna pompowana deska SUP z kategorii ALLROUND ADVANCED dla bardzo szerokiego grona odbiorców. Deska ma wymiary: długość 365 cm, szerokość 86 cm i grubość 15 cm. Została wykonana w nowoczesnej dwuwarstwowej technologii MSL FUSION DROP-STITCH. Nośność tego pompowanego SUP'a wynosi 345 litrów, a waga samej deski to tylko 13,9 kg. Przeznaczona jest dla cięższych wioślarzy o masie do 160 kg, a także sprawdzi się jako rodzinna deska do wiosłowania w dwie osoby lub z dziećmi na pokładzie. To deska odpowiednia zarówno dla początkujących, oferując im dobrą stabilność i świetną manewrowość, jak i dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

Dzięki ostrzejszemu kształtowi dzioba może być również używana do pływania na falach. 5 neoprenowych uchwytów rozmieszczonych na desce pozwala na łatwe przenoszenie oraz zapewnia możliwość przytrzymania się przy wzburzonej wodzie. Górna powierzchnia pokryta jest profilowaną miękką pianką EVA typu „Diamond Grip”, która jest przyjemna w dotyku, a jednocześnie antypoślizgowa. Na rufie pianka tworzy tzw. Concave – pedał gazu (tzw. KICK PAD) w celu zwiększenia stabilności podczas szybkiego zwrotu typu pivot. Na desce znajdziemy także 4 D-Ringi – uchwyty ze stali nierdzewnej do zamocowania siedziska kajakowego (siedzenie nie jest częścią zestawu). Deska jest wyposażona w 1 wsuwany statecznik. Na dziobie deski znajduje się linka typu bungee do zamocowania bagażu lub rzeczy osobistych potrzebnych na wyprawę. Zalecane ciśnienie w desce wynosi 13 PSI, a maksimum to 15 PSI.

Ta deska jest wyposażona w aluminiowe wiosło z piórem z tworzywa sztucznego, w plecak /torbę transportową z kółkami ułatwiającymi przemieszczanie, w pompkę wysokociśnieniową oraz w leash – linkę/smycz bezpieczeństwa. SKIFFO to francuska marka, która korzysta z potencjału największego chińskiego producenta pompowanych desek SUP. Pełne wyposażenie, świetny, barwny design i doskonała zwrotność to wszystko znajdziesz w desce SUP SKIFFO SUN CRUISE 12'0"!

W zestawie z deską Skiffo Sun Cruise otrzymasz:

  • plecak - praktyczny plecak na kółkach o wymiarach 95x38x25 w którym bez problemu zmieścisz deskę, pompkę i wiosło
  • pompkę - dwukierunkowa pompka z manometrem którą łatwo i szybko napompujesz deskę do zalecanego ciśnienia
  • wiosło - trzyczęściowe wiosło z płynną regulacją długości w zakresie 165-215cm. Drążek został wykonany z aluminium, a pióro z wytrzymałego nylonu.
  • statecznik - jeden wysuwany fin o długości 8,6" wykonany z tworzywa sztucznego zapewnia dobrą stabilność i trzymanie kierunku płynięcia
  • leash - smycz, którą z jednej strony przypinamy na kostkę a z drugiej do deski. Dzięki temu deska nie ucieknie po upadku do wody. zestaw naprawczy - składający się z dwóch łatek z pcv, kleju oraz klucza do wykręcenia zaworu
  • wodoodporne etui - na telefon, dokumenty lub inne drobne rzeczy których nie chciałbyś zamoczyć podczas pływania

Skiffo
PB-SSC120C

Specyficzne kody