• Spinera banan wodny Rocket 4 20141
Spinera banan wodny Rocket 4 20141
Dostępne w magazynie

Spinera Rocket 4 – banan wodny 4-osobowy do holowania za motorówką

Spinera Rocket 4 - banan wodny 4-osobowy do holowania za motorówką

1 399,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Opis

Spinera Rocket 4 – banan wodny 4-osobowy do holowania za motorówką

Wybierz się w bananową przygodę – pełną uśmiechu i adrenaliny!

Spinera Rocket 4 to banan wodny, który zapewni rozrywkę Tobie i Twoim najbliższym. Atrakcja ta została stworzona, aby dostarczać dawkę adrenaliny, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i komfort użytkowników.

Banan wodny wykonany został z trwałych materiałów, które nie są podatne na wszelkie zniszczenia. Pięciowarstwowe tworzywo PCV spełnia najwyższe wymagania i sprawdza się znakomicie na wodzie. Materiał jest odporny na promieniowanie UV oraz posiada nieznaczny opór wody, dzięki czemu banan posiada bardzo dobre właściwości poślizgowe. Spoiny klejone są klejem dwuskładnikowym, a miejsca szczególnie narażone na obciążenia klejone są podwójnie.

Rocket 4 posiada miękkie nylonowe uchwyty z podkładkami neoprenowymi, które zapewniają pewny i mocny chwyt. Pompowanie oraz opróżniane jest niezwykle szybkie dzięki 3 zaworom bostońskim. Banan wodny opatrzony jest także w mocny zaczep holowniczy z przodu oraz złączę do szybkiego podpinania liny. W celu uniknięcia otarcia o kładkę lub brzeg na wszystkich bananach zamocowano szeroką i mocną odbojnicę.

Specyfikacja techniczna Spinera Rocket 4:

  • Producent: Spinera
  • Model: 20141
  • Rozmiar: 353x113x51m (napompowane)
  • Grubość PCV: 0,7 mm
  • Grubość osłony nylonowej: 840D
Spinera
20141

Specyficzne kody