Dostępne w magazynie

Deska SUP Aquatone Flame 12’6’’

Aquatone Flame 12’6’’ – pompowana deska SUP

2 189,99 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Opis

Deska SUP Aquatone Flame 12'6" 2022

Wzorcowy model deski w klasie jednokomorowych SUP – dla SUPsurferów o wadze do ok. 120kg

Aquatone SUP Flame 12'6" 2021 to większy brat bliźniak Aquatone SUP Flame 11'6". Wyróżnia go grafika w intensywnym pomarańczowym kolorze, który bezsprzecznie zwraca na siebie uwagę. Najlepiej nada się dla osób, które miały już styczność z SUP’ami i lubią wybierać się nimi na dłuższe dystanse.

Deska posiada jednokomorową konstrukcję, która zapewnia wydajność podczas pływania oraz sztywność pokładu. Na dziobie zainstalowano elastyczną linkę, która służy do przewożenia małego bagażu.

Na rufie deski znajduje się kick pad, który ułatwia mobilność SUP’a podczas wykonywania manewrów. Pokład pokryty jest pianką EVA 5 mm o strukturze diamentu, która zwiększa komfort użytkowania oraz zapobiega niechcianym poślizgnięciom. Na środku znajduje się neoprenowy uchwyt, który przydaje się przy przenoszeniu deski. Flame’a wyposażono również w centralny statecznik typu push-in – wyjątkowo łatwy w montażu.

Warto wspomnieć o specjalnej technologii Double Layer Fusion, użytej przy produkcji SUP’a. Dzięki zgrzaniu ze sobą dwóch warstw materiału PVC, deska jest o 25% lżejsza od desek klejonych i o 30% bardziej sztywna, co zwiększa jej stabilność.

Do deski dołączany jest zestaw akcesoriów:

  • pompka dwukierunkowa z manometrem
  • aluminiowe wiosło ALLSTYLE z płynną regulacją
  • plecak na SUP’a
  • leash (smycz bezpieczeństwa)

Specyfikacja techniczna SUP Flame 12'6" 2022:
Długość: 381 cm
Szerokość: 81 cm
Grubość: 15 cm
Wyporność 339l
Ilość użytkowników: 1
Maks. ciśnienie: 15 psi
Maks. obciążenie: 160 kg
Waga: 11 kg
Model: TS-313D

Aquatone
TS-313D

Specyficzne kody