Obecnie brak na stanie. Zapytaj nas o możliwości sprowadzenia

Deska SUP Aquatone Mega Jungle 16’0’’

Aquatone Mega Jungle 16’0’’ – pompowana deska SUP

3 889,99 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni


Szt:
Opis

Rodzinna deska mieszcząca aż sześć osób!

Nowa i większa - rodzinny hit 2022 roku.

Prawie pięć metrów długości pozwala na pomieszczenie do sześciu osób oraz psiaka lub innego zwierzaka o łącznej wadze do 520 kg. Pokaźne rozmiary umożliwiają wspólną przygodę na wodzie, czy to po jeziorze, spokojnej rzece czy nadmorskim wybrzeżu - akwen jest dowolny, ponieważ Mega Jungle jest stablinym SUP'em zaprojektowanym z myślą o rodzinnej zabawie.

Kluczowa cecha tej deski to w szczególności jej jeden z największych dostępnych na rynku rozmiar. 16 stóp i 56 cali długości (487 cm) gwarantuje dużą platformę dla przyjaciół, rodzin, klas czy klubów. Takie parametry oferują wystarczającą ilość miejsca dla każdego jeźdźca, tak, by mógł swobodnie poruszać się i wiosłować.

Na pokładzie, ogonie, nosie i po bokach deski znajduje się trzynaście praktycznych uchwytów. Zbudowane z tkaniny neoprenowej, zapewniają wygodne przenoszenie deski. Dodatkowo tę deskę w każdej chwili można zmienić w grupowy WindSUP - są na niej dwie stopy dostosowane do montażu dedykowanych pędników. Wystarczy tylko założyć żagiel i mozna łapać wiatr!

Deska zawiera szereg technicznych usprawnień, by wiosłowanie było jak najwygodniejsze. Do pokładu przyczepiono cztery zintegrowane D-ringi z regulowanymi, elastycznymi linkami. Umieszczono je na początku pokładu, by ułatwić dostęp i zapewnić dużą ilość miejsca do przechowywania narzędzi. Dodatkowo, o ile jednoosobowe deski posiadają zazwyczaj jeden zawór, ten sprzęt aż dwa! Takie rozwiązanie zapewnia maksymalną sztywność, a co za tym idzie bezpieczeństwo w trakcie jazdy. 

Na dużych ilościach się nie kończy - ta deska zaskakuje również liczbą finów. Sześć dziewięciocalowych finów zapewnia desce jeszcze większą stabilność oraz poślizg.

Inteligentna konstrukcja slide-in sprawia, że taka instalacja jest trwała, praktyczna i szybka w obsłudze, a jednocześnie w trakcie przygotowywania deski do użytku nie potrzeba zupełnie żadnych narzędzi. Mega Jungle posiada podwójne finy centralne oraz cztery finy cruisinggowe, które wspierają supowców oraz widsupowców najlepiej, jak się da. 

Do SUP’a dołączany jest zestaw akcesoriów:

  • dwie pompki ręczne
  • sześć aluminiowych wioseł ALLSTYLE z płynną regulacją
  • torba do przenoszenia deski
  • sześć leashy (smyczy bezpieczeństwa)
  • sześć finów 9" push-in

Specyfikacja techniczna deski:

Długość: 487cm
Szerokość: 142 cm
Grubość: 15 cm
Wyporność 1000 l
Ilość użytkowników: 6
Maks. ciśnienie: 15 psi
Rekomendowane obciążenie: 450 kg
Maks. obciążenie: 520 kg
Waga: 24 kg
Model: TS-802

Aquatone
TS-802

Specyficzne kody