• Spinera Professional skrzydlo wodne do holowania Lets Go 3 HD 20264
Spinera Professional skrzydlo wodne do holowania Lets Go 3 HD 20264
Obecnie brak na stanie. Zapytaj nas o możliwości sprowadzenia

Spinera Professional Lets Go 3 HD – tuba do holowania za motorówką

Spinera Professional Lets Go 3 HD - tuba wodna do holowania za motorówką
5 259,99 zł

Szt:
Opis

Spinera Professional Lets Go 3 HD - tuba do holowania za motorówką

Niezależnie od tego, czy siedzisz wygodnie, czy walczysz jak na rzymskim rydwanie ... „Najlepsza i wielofunkcyjna zabawa na wodzie!

Usiądź wygodnie i ciesz się! Wejdź na pokład i przeżyj z jedną lub dwiema osobami najbardziej relaksującą jazdę swojego życia! Marka Spinera Professional oznacza najwyższą jakość i maksymalną trwałość. Dlatego Spinera Let's Go 3 HD (wersja komercyjna, na wynajem) jest pokryta pełnym nylonowym pokrowcem 1000 Denier, dzięki czemu ta tuba jest wyjątkowo odporna. Wyściełane nylonowe rączki z neoprenowymi wkładkami sprawiają, że jazda jest bardzo wygodna. Seria Let’s Go to idealny produkt do relaksu na wodzie. Ta 3-osobowa tuba ma dwa punkty holownicze, zapewniające mnóstwo zabawy, bez względu na to, w jaki sposób z niej korzystasz. Łatwe połączenie za pomocą szybkozłącza do dwóch punktów holowniczych i przełączanie się z pozycji siedzącej przy wygodnym, nadmuchiwanym oparciu pleców, do pozycji klęczącej jak na rydwanie.

Specyfikacja Lets Go 3 HD:

- Seria Professional / Heavy Duty Rental - rozmiar: 69"x89"/175x226cm (napompowane) - dla maksymalnie 3 osób - Materiał PVC o wzmocnionej strukturze: grubość 1000D - 12x w pełni wyściełane wygodne uchwyty z ochraniaczami kostek z EVA - 2 zawory Bostośkie do szybkiego napełniania i opróżniania - 2 zawory upustowe ciśnienia - 4x D-ring - szeroka i komfortowa przestrzeń do siedzenia - możliwe holowanie w 2 kierunkach - opatentowane zawory typu H3 do szybkiego napompowywania - w ramach standardowego wyposażenia: 1 zestaw naprawczy, 1 torba - możliwa naprawa produktu w przypadku uszkodzeń podobnie jak np. pontonów

Spinera
20264

Specyficzne kody