Ostatnie sztuki w magazynie

Spinera Professional Lets Go 6 HD – profesjonalna tuba do holowania za motorówką

Spinera Professional Lets Go 6 HD - profesjonalna tuba wodna do holowania za motorówką

10 745,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Opis

Spinera Professional Lets Go 6 HD - tuba do holowania za motorówką - Profesjonalna

Niezależnie od tego, czy siedzisz wygodnie, czy walczysz jak na rzymskim rydwanie ... „Najlepsza i wielofunkcyjna zabawa na wodzie nawet dla 6 osób!

Przenieś swoje wodne przygody na zupełnie nowy poziom dzięki Spinera Professional Lets Go 6 HD. Ta niezwykła nadmuchiwana rura, przeznaczona do użytku profesjonalnego, przeznaczona dla maksymalnie 6 osób, jest bramą do niekończącej się zabawy w wodzie.

Przenieś zabawę w wodę na profesjonalny poziom dzięki Spinera Professional Lets Go 6 HD. Niezależnie od tego, czy chodzi o wynajem, zajęcia integracyjne czy uroczystości rodzinne, ten pojazd do holowania to najlepszy wybór na niezapomniane wodne przygody.

Specyfikacja Lets Go 6 HD:

- Seria Professional / Heavy Duty Rental - rozmiar: 325x285x80cm (napompowane) - dla maksymalnie 6 osób - Materiał PVC o wzmocnionej strukturze: grubość 1000D - 20x w pełni wyściełane wygodne uchwyty z ochraniaczami kostek z EVA - 3 zawory Bostośkie do szybkiego napełniania i opróżniania - 1 zawór upustowy ciśnienia - 4x D-ring - szeroka i komfortowa przestrzeń do siedzenia - możliwe holowanie w 2 kierunkach - opatentowane zawory typu H3 do szybkiego napompowywania - w ramach standardowego wyposażenia: 1 zestaw naprawczy, 1 torba - możliwa naprawa produktu w przypadku uszkodzeń podobnie jak np. pontonów

Spinera
23113

Specyficzne kody