Dostępny produkt z innymi opcjami

Kamizelka asekuracyjna Aquatone Select

Select Nylon Safety Vest - kamizelka asekuracyjna Aquatone Select

165,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni


Rozmiar
Szt:
Opis

Select Nylon Safety Vest - kamizelka asekuracyjna Select od Aquatone

Trwałość, jakość i wyjątkowy design, które dbają o bezpieczeństwo. 

Kamizelka asekuracyjna Select od producenta Aquatone jest profesjonalnym produktem, w którym materiały, krój i wygląd są jak zwykle na najwyższym poziomie. Została wykonana z lekkiego, miękkiego poliestru i posiada certyfikat ISO 50N - to najlepszy gwarant jakości w kamizelkowej branży.  Wypełnienie powstało z lekkiej pianki EPE, a nadruk na wierzchu zapewniający doskonały efekt wizualny z silikonu wysokiej jakości.

Poliestrowe kamizeki asekuracyjne od Aquatone zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o sportach wiosłowych, dzięki czemu zapewniają wygodę i swobodę ruchów nawet podczas najbardziej wymagających spływów. 

Taka wielofunkcyjna kamizelka na pewno zwiększy Twoją pewność siebie na wodzie - nie tylko ze względu na szałowy wygląd, ale przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie pływania. Mniej zmartwień o sprawy techniczne = wyższy poziom pływania! Produkt posiada szereg cech, które decydują o jej funkcjonalności i wygodzie użytkowania:

- wykonanie z poliestru 400D oraz wypełnienie z lekkiej pianki EPE zapewnia nadzwyczajna lekkość

test 50N świadczy o dodatkowej wyporności

- kieszenie zamykane na suwak

- mocny zamek błyskawiczny YKK od największego na świecie producenta zamków oznacza niezawodną jakość, umieszczenie zapięcia z boku ułatwia i przyspiesza zakładanie sprzętu

- posiada estetyczną szatę graficzną szatę graficzną z wysokiej jakości nadrukiem silikonowym oraz krój dopasowany do sylwetki 

 - wysoki stan pozwala na komfortowe noszenie na brzuchu 

- odblaskowe elementy na kamizelce to kolejny gwarant bezpieczeństwa niezależnie od sytuacji 

Jeśli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, pamiętaj, że możesz skontaktować się z nami i przesłać pytania odnośnie każdego produktu dostępnego na stronie. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej, jak to tylko możliwe. 

Aquatone
TC-SE300

Specyficzne kody