Dostępne w magazynie

Deska SUP Aquatone Haze 11'4''

1 790,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Opis

Deska pompowana SUP Aquatone Haze 11'4"

Mała, kompaktowa deska touringowa o wymiarach zapewniających zwrotność i zwinność – doskonała na rozpoczęcie przygody z paddleboardingiem!

Klasyczny, błękitny SUP typu touring będzie świetnym wyborem zarówno dla początkujących, jak i średniozaawansowanych użytkowników. Sprawdzi się zarówno przy rekreacyjnym pływaniu po spokojnych wodach jak i przy mniejszych zafalowaniach.

Deska jest bardzo lekka (9 kg) i dzięki neoprenowemu uchwytowi łatwo się ją przenosi. Jej pokład pokryty jest antypoślizgową pianką EVA 4 mm o strukturze diamentu. Nowy Haze 11'4'' został zaprojektowany po wielkim sukcesie deski Mist 10'4'' i należy do tzw. serii desek kompaktowych produkowanych przez Aquatone. Przy pracy nad takim rodzajem desek projektantom przyświecała przede wszystkim idea sprzętu do łatwego spakowania i transportu, który jednocześnie będzie w stanie osiągać doskonałe wyniki w trakcie pływania długodystansowego. Haze ma powszechny w touringach, spiczasty kształt dziobu, opływowy profil i responsywną obsługę. W porównaniu do Mist, oferuje się go trochę cięższym paddleboarderom.

Łatwy transport i przechowywanie jest w tym wypadku zdecydowanym priorytetem. Ta rewolucyjnie kompaktowa deska po spakowaniu do standardowej torby SUP zajmie prawie połowę mniej miejsca niż standardowe paddleboardy. Wystarczy pozbawioną powietrza deskę złożyć w odpowiedni sposób - czyli na środku wzdłuż, a następnie dwa razy w w jednej trzeciej długości, by bez problemu wsunąć ją do nie do regularnej torby o pojemności 105 L, a do mniejszej wersji torby o pojemności 78 L! 

Deska Haze została w swojej konstrukcji wyposażona we wzmocniony pasek z PCV o szerokości 13 cm biegnący przez środek wzdłuż wewnętrznej powierzchni deski. Razem z dwuwarstwową konstrukcją i wysokiej jakości rdzeniem drop-stitch gwarantują sztywność i wytrzymałość nawet w bardzo wymagających warunkach.

Pod spodem umieszczony jest podwójny fin typu push-in, do którego montażu nie potrzeba żadnych narzędzi. Deskę łatwo przeniesiemy dzięki centralnemu uchwytowi z neoprenu.

Inauguracja projektu deski przypada na wisonę 2022. To oznacza, że zamawiając produkt, dostajesz najświeższą, tegoroczną produkcję.

Do SUP’a dołączany jest zestaw akcesoriów:

  • pompka ręczna
  • aluminiowe wiosło ALLSTYLE z płynną regulacją
  • plecak na SUP’a
  • leash (smycz bezpieczeństwa)
  • dwa stateczniki typu Push-In Central 9''

Specyfikacja techniczna SUP Aquatone Haze 11' 4'' 2022:
Długość: 345 cm
Szerokość: 81 cm
Grubość: 15 cm
Wyporność 300 l
Ilość użytkowników: 1
Maks. ciśnienie: 15 psi
Maks. obciążenie: 135 kg
Rekomendowane obciążenie: 100 kg
Waga: 9 kg
Model: TS-022

TS-022

Specyficzne kody