Dostępne w magazynie

Deska SUP Aquatone MIST 10'4"

Aquatone Mist – pompowana deska SUP

1 590,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Opis

Pompowana deska SUP Aquatone MIST 10'4" 2022

Najbardziej kompaktowa deska na rynku o odświeżonym designie? To właśnie najnowszy Mist od Aquatone!

Mist to pompowana deska marki Aquatone, która przeznaczona jest zarówno dla początkujących jak i średniozaawansowanych użytkowników. Świetnie nada się dla podróżników, ceniących kompaktowe sprzęty, gdyż SUP ten zmieści się w plecaku o połowę mniejszym od standardowych desek. Sprawdzi się przy rekreacyjnym pływaniu po spokojnych wodach.

Deska jest bardzo lekka (8,7 kg) i dzięki neoprenowemu uchwytowi łatwo się ją przenosi. Pokład pokrywa miękka pianka EVA 4 mm o strukturze diamentu, która zapewnia stopom przyczepność oraz komfort.  Nowy Mist 10'4'' został zaprojektowany po wielkim sukcesie deski Mist 10'4'' z 2021 roku i należy do tzw. serii desek kompaktowych produkowanych przez Aquatone. Przy pracy nad takim rodzajem desek projektantom przyświecała przede wszystkim idea sprzętu do łatwego spakowania i transportu, który jednocześnie będzie w stanie osiągać doskonałe wyniki w trakcie pływania. Mist, w porównaniu do Haze, oferowany jest trochę lżejszym użytkownikom oraz, jako klasyczny model all-around, osobom zainteresowanym wyłącznie czysto rekreacyjnym pływaniem na spokojnych wodach.

Łatwy transport i przechowywanie jest w tym wypadku zdecydowanym priorytetem. Ta rewolucyjnie kompaktowa deska po spakowaniu do standardowej torby SUP zajmie prawie połowę mniej miejsca niż standardowe paddleboardy. Wystarczy pozbawioną powietrza deskę złożyć w odpowiedni sposób - czyli na środku wzdłuż, a następnie dwa razy w w jednej trzeciej długości, zaprezentowane na jednym ze zdjęć - by bez problemu wsunąć ją do nie do regularnej torby o pojemności 105 L, a do mniejszej wersji torby o pojemności 78 L! 

Deska Haze została w swojej konstrukcji wyposażona we wzmocniony pasek z PCV o szerokości 13 cm biegnący przez środek wzdłuż wewnętrznej powierzchni deski. Razem z jednowarstwową konstrukcją i wysokiej jakości rdzeniem drop-stitch gwarantują sztywność i wytrzymałość nawet w bardzo wymagających warunkach.

Pod spodem umieszczony jest podwójny fin typu push-in, do którego montażu nie potrzeba żadnych narzędzi. Deskę łatwo przeniesiemy dzięki centralnemu uchwytowi z neoprenu.

Inauguracja projektu deski przypada na lato 2021. Następnie kontynuowano model, odświeżając szatę graficzną unikalnym nadrukiem z serii Fale oraz ulepszając technologię konstrukcji. To oznacza, że zamawiając ten produkt, dostajesz najświeższą, tegoroczną produkcję.

Do SUP’a dołączany jest zestaw akcesoriów:

  • wiosło aluminiowe ALLSTYLE z płynną regulacją
  • smycz Coil SUP Leash 9"
  • pompka ręczna
  • pleack Gear Backpack 105l
  • dwa stateczniki typu push-in 9''

Specyfikacja techniczna SUP MIST 10'4" 2022:
Długość: 315 cm
Szerokość: 81 cm
Grubość: 15 cm
Wyporność 295 l
Ilość użytkowników: 1
Maks. obciążenie: 128 kg
Zalecane obciążenie: 95 kg
Waga: 8,7 kg
Model: TS-021

Aquatone
TS-021

Specyficzne kody