Ostatnie sztuki w magazynie

Deska SUP MOAI Woman Series 10'6"

Pompowana deska SUP do paddleboradingu w edycji dla kobiet i dla każdego fana różu!

2 549,99 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Opis

Deska SUP Moai Touring 10.6 women series - pompowana deska z wiosłem

SUP Moai 10'6! Ten model to klasyczny allround, który idealnie sprawdzi się do użytku rekreacyjnego. Deska jest bardzo stabilna i łatwa do manewrowania na wodzie, co czyni ją idealną dla każdego użytkownika. Z tym modelem możesz poczuć się jak polinezyjski podróżnik szukający nowych lądów. Deskę MOAI 10’6 możesz również w szybki sposób przekształcić w kajak.

Deska MOAI 10'6 została wykonana w technologii MSL-FUSION. To termicznie zgrzewane 2 warstwy PVC, dzięki którym deska jest bardzo sztywna, wytrzymała, ale także lekka.

Stylowy i efektowny wygląd deski nawiązujący do polinezyjskiej kultury doskonale prezentuje się na wodzie. I nie tylko sama deska wygląda dobrze! Dołączona torba transportowa na kółkach i pompka również świetnie się prezentują i wyraźnie czują hawajski klimat!

Ta wszechstronna deska SUP jest idealna do użytku rekreacyjnego. Jest bardzo stabilna i łatwo obraca się w wodzie, co czyni ją idealną dla każdego użytkownika. Deska jest nadmuchiwana, a zatem przenośna i łatwa do przenoszenia w dowolne miejsce. Jeśli chodzi o projekt, to jest starannie wykonana ze względu na detale i kolory, to nasz standardowy projekt MOAI, ale w innych kolorach, dla każdego, kto kocha róż.

Możesz również używać SUP 10’6 WS jako kajaka, dokładając do deski siedzisko kajakowe i korzystając z naszego wiosła kajakowego MOAI. Specjalne siedzisko i wiosło są opcjonalne i sprzedawane osobno. Ta deska SUP zawiera 1x siatkę bagażową na dodatkowy ładunek lub bagaż. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Jak zawsze holenderska marka o wszystkim i wszystkich. W MOAI tworzą dla ludzi, dlatego tak bardzo ważna jest jakość dlatego firma wykonuje wiele testów przed wydaniem jakiegokolwiek produktu, aby klienci MOAI byli zawsze zadowoleni.

Specyfikacja:

Wymiary: 10'6 x 32” x 6” (320 x 81 x 15 cm)

Maksymalna waga: 130 kg

Waga produktu: 8,5 kg

Objętość: 260 litrów

Maksymalne ciśnienie: 15 psi

Technologia: zgrzewana (MSL)

MOAI
12066972

Specyficzne kody