Obecnie brak na stanie. Zapytaj nas o możliwośći sprowadzenia!

Kajak Aquaglide Chelan 140

Aquaglide Chelan 140 – doskonały pompowany kajak 2021
5 850,00 zł
Brutto

Szt:

Opis

Kajak Aquaglide Chelan 140

Pompowany kajak przeznaczony dla jednej lub dwóch osób. Jest uniwersalny, dlatego można nim pływać po wszelkiego rodzaju zbiornikach wodnych. Mogą z niego korzystać zarówno początkujący, jak i zaawansowani wioślarze.

Chelan 140 HB został wykonany z solidnego, szybkoschnącego materiału Duratex, co zapewnia mu trwałość i odporność na uszkodzenia. Pokład powstał w technologii HARD BOTTOM, która odpowiada za stabilizację i niesamowitą sztywność modelu.

Za wygodę podczas długich godzin na wodzie odpowiadają miękkie, regulowane siedziska z wysokimi oparciami. Można dostosowywać również ich wysokość i zapewniać sobie tym lepszy widok. Oba fotele posiadają wiele kieszeni na rzeczy osobiste.

Zarówno na rufie, jak i na dziobie znajdują się elastyczne linki, służące do zabezpieczania bagażu. Dodano tam również osłony przeciwrozpryskowe, które dbają o suchość pokładu, nawet podczas pływania po wzburzonej wodzie.

Kajak wyróżnia się opływowym kształtem. Posiada dodatkowo możliwość montażu płetwy. Te cechy zapewniają mu wydajność podczas wiosłowania.

W zestaw wliczają się: kajak, 2 siedziska, płetwa, torba do przechowywania, adapter zaworu i zestaw naprawczy.

Specyfikacja techniczna Aquaglide Chelan 140:
Długość: 413 cm
Szerokość: 89 cm
Wysokość: 30,5 cm
Ilość użytkowników: 1-2
Maks. obciążenie: 181 kg
Waga: 15 kg

Aquaglide
AG-CHE140

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.