Obecnie brak na stanie. Zapytaj nas o możliwośći sprowadzenia!

Kajak Aquaglide Chelan 155

Aquaglide Chelan 155 – doskonały pompowany kajak 2021
6 525,00 zł
Brutto

Szt:

Opis

Kajak Aquaglide Chelan 155

Chelan 155 to flagowiec swojej serii. Ten najpopularniejszy model marki Aquaglide może być używany solo, a także w 2 osoby – dodatkowo z dużą ilością sprzętu, dzieckiem lub psem. Można poruszać się nim po wszelkiego rodzaju zbiornikach wodnych. Przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych wioślarzy.

Kajak został wykonany z bardzo solidnego oraz szybkoschnącego materiału Duratex. Dzięki temu jest trwały i odporny na uszkodzenia. Pokład powstał w technologii HARD BOTTOM, która zapewnia stabilizację i sztywność sprzętu, co ułatwia przemieszczanie się po Chelanie.

Za wygodę odpowiadają miękkie, regulowane siedziska z wysokimi oparciami, które można dostosowywać pod indywidualne wymiary ich użytkowników. Oba fotele posiadają wiele kieszeni na rzeczy osobiste oraz podnóżki.

Bagaż na pokładzie zabezpieczą elastyczne linki na rufie i dziobie. Znajdują się tam również osłony przeciwrozpryskowe, które zadbają o suchość ekwipunku – nawet podczas pływania po rozpryskujących się falach.

Chelan charakteryzuje się opływowym kształtem oraz możliwością montażu płetwy. Dzięki temu można zwiększyć wydajność wiosłowania i ułatwić trzymanie obranego kursu.

W zestaw wliczają się: kajak, 2 siedziska dla dorosłych i 1 dla dziecka, płetwa, torba do przechowywania, adapter zaworu i zestaw naprawczy.

Specyfikacja techniczna Aquaglide Chelan 155:
Długość: 461 cm
Szerokość: 91,5 cm
Wysokość: 29 cm
Ilość użytkowników: 2+1
Maks. obciążenie: 272 kg
Waga: 19 kg

Aquaglide
AG-CHE155

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.