top of page

Deski SUP All-around

Pływanie na SUP’ach jest bardzo przyjemnym sportem. W pozycji stojącej wiosłuje się (zazwyczaj dołączanym do zestawu) wiosłem. Deska możne służyć do zabaw w wybranych rejonie lub do pokonywania nawet długich dystansów.

Deski All-Around - Wymiary

SUP’y typu all-around występują w przeróżnych kolorach i rozmiarach. Ich długość waha się zazwyczaj pomiędzy 300 a 320 centymetrów, a szerokość od 75 do 85 centymetrów. Im deska jest szersza, tym łatwiej osobom początkującym się na niej utrzymać. Większość modeli posiada grubość równą 15 centymetrów. Jeżeli jest ona mniejsza, to SUP może być przeznaczony dla osób lżejszych. Przed zakupem swojego sprzętu koniecznie trzeba sprawdzić maksymalną wagę, jaką może on unieść.

Co powinien zawierać zestaw dla początkujących?

Aby nie martwić się o zamawianie masy akcesoriów do swojego SUP’a, warto kupić takiego, który od razu przyjdzie do nas ze wszystkimi potrzebnymi dodatkami.
 

W takim zestawie powinny znaleźć się:

  • Wiosło – bo bez niego nigdzie nie odpłyniemy

  • Pompka – do przygotowania deski na wodę

  • Plecak – który pomieści cały ten sprzęt w jednym miejscu

  • Fin (statecznik) – element znajdujący się na spodzie deski, ułatwiający trzymanie obranego kursu

Deski nazywane all-around to najpopularniejszy na świecie typ sprzętu do Stand Up Paddlingu. Jest bardzo wszechstronny, bezpieczny i odpowiedni dla osób początkujących.

Modele te będą idealne do rekreacyjnego pływania po spokojnych jeziorach, rzekach, morzach i oceanach.

Jak działają Deski All-around’y?

Deski typu all-around to sprzęt pneumatyczny, czyli dmuchany. Po napompowaniu są sztywne, stabilne i łatwo ślizgają się po powierzchni wody.

Dzięki swoim właściwością łatwo się je transportuje i przechowuje, gdyż zabierają o wiele mniej miejsca niż deski niepompowane.

Payment Methods

DARMOWA DOSTAWA

od 1000 PLN

WYGODNA DOSTAWA

Kurier GLS

SZYBKIE PŁATNOŚCI

Przelewy24, BLIK, VISA, MasterCard

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat i szyfrowanie SSL

bottom of page