top of page

Deski SUP Joga i Fitness

Technologia Light Drop-stitch powoduje, że po napompowaniu deski są twarde i sztywne jak z tworzywa. Jednocześnie transport i przechowywanie jest tak proste jak zwykłej maty - wystarczy wsadzić ją do torby bądź plecaka. Deski SUP do jogi i fitnessu nie ustępują niczym klasycznym deskom do paddle boardingu - po zakończeniu ćwiczeń można wiosłować podziwiając uroki natury, jak na zwykłym SUP'ie, a przed treningiem takie przepłynięcie się potraktować jako rozgrzewkę!

Zaletą wyróżniającą deski do Aquayogi jest ich pokrycie w 3/4 pianką EVA, co zapewnia doskonałą przyczepność stóp, a także większa szerokość w przypadku deski Peace do utrzymywania stabilnych pozycji podczas wykonywania asan czy rozciągania się.

 

W grupie raźniej?

Oczywiście! Oprócz wybrania się na ćwiczenia na wodzie ze znajomymi istnieje również możliwość zorganizowania zajęć z instruktorem jogi/fitnessu. Do tego stworzona została platforma Yoga Dock, która umożliwia zacumowanie do 8 desek SUP i przeprowadzenie treningu pod okiem trenera. 

Deska SUP zamiast maty do jogi?

Joga to połączenie ćwiczeń oddechowych, fizycznych a także umysłowych pozwalające na całkowite wyciszenie i skupienie się na sobie i swoim ciele. Kiedy pomyślimy o tej pochodzącej z Indii dyscyplinie od razu przywołujemy w głowie obraz rozłożonej na ziemi maty, ale czy jest to jedyny sposób na jej praktykowanie? 

Praktyka jogi na wodzie - jeszcze bliżej natury

Aby w pełni skupić się na praktyce czołowy producent desek SUP stworzył kolekcję przeznaczoną do tego typu ćwiczeń.

Payment Methods

DARMOWA DOSTAWA

od 1000 PLN

WYGODNA DOSTAWA

Kurier GLS

SZYBKIE PŁATNOŚCI

Przelewy24, BLIK, VISA, MasterCard

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat i szyfrowanie SSL

bottom of page