top of page

Kajaki uniwersalne

A co z wygodą?

Podczas długich godzin na wodzie w pozycji siedzącej, moglibyśmy zmęczyć nasze plecy. Producenci zadbali jednak o ten aspekt i wyposażyli swoje kajaki w bardzo komfortowe, miękkie siedziska, które zapewnią wygodę ich użytkownikowi.

Na pokładzie kajaków znajduje się zazwyczaj także wiele kieszeni czy większych miejsc na bagaż, abyśmy zawsze mogli mieć potrzebne rzeczy pod ręką.

Zabierz przyjaciela lub drugą połówkę

Pośród modeli kajaków pneumatycznych znajdują się zarówno łodzie jednoosobowe, jak i te, które na pokładzie spokojnie zmieszczą 3 osoby dorosłe. Jest to świetny wybór dla miłośników wiosłowania, którzy swoją pasją chcą zarazić najbliższych.

Kajaki uniwersalne to doskonały wybór dla osób, którym zależy na wszechstronności wodnego sprzętu. Modele z tej kategorii będą nadawać się zarówno na małe akweny, jak i otwarte wody. Niektóre mają specjalne udogodnienia tj. uchwyty na wędki. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Materiały i bezpieczeństwo

Kajaki pneumatyczne robione są z bardzo wytrzymałych materiałów, które chronią przed ich przedziurawieniem. Jeśli już dojdzie do uszkodzenia, to większość modeli zabezpieczonych jest budową wielokomorową. Oznacza to, że gdy z jednego segmentu ucieknie powietrze, łódź będzie utrzymywana na wodzie przez jej inne fragmenty.

Payment Methods

DARMOWA DOSTAWA

od 1000 PLN

WYGODNA DOSTAWA

Kurier GLS

SZYBKIE PŁATNOŚCI

Przelewy24, BLIK, VISA, MasterCard

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat i szyfrowanie SSL

bottom of page