top of page

Trampoliny wodne

Trampoliny wodne od AQUAGLIDE

Piękny letni dzień na plaży, ogrzewające ciało promienie słońca i dźwięk rozchlapującej się wody. Moment, o którym marzy się przez cały rok, ale gdy już do niego dochodzi to jest jakoś tak nudno. Bezruch ten pokonać mogą wodne trampoliny, które nie tylko zapewnią świetną zabawę w danej chwili, ale i pozostawią po sobie miłe wspomnienia aż do kolejnego lata. 

W sezonie 2021 największy producent trampolin na wodę, działający na rynku od przeszło 15 lat – Aquaglide, wypuszcza dedykowaną linię produktów dla osób prywatnych. Modele charakteryzują się bardzo dobrą jakością użytych w niej materiałów oraz szarym kolorem.

Co to są trampoliny wodne?

Dmuchane trampoliny na wodę to godziny aktywnej zabawy. Można skakać po ich powierzchni lub zeskakiwać do orzeźwiającego jeziora, rzeki, morza czy przydomowego stawu. Zapewniają frajdę nie tylko dzieciom, ale i dorosłym w każdym wieku. 

Istnieją dwa typy budowy takich trampolin. Jedne z nich opierają się na stalowych stelażach, a drugie utrzymują swój kształt głównie dzięki ciśnieniu powietrza, zebranego wewnątrz nich. Ich konstrukcja bazuje na kształcie ośmiokąta.

Większość miejsca tych urządzeń zabiera gaz, więc po wypompowaniu łatwo można je transportować i przechowywać. Produkty wykonuje się ze wzmocnionego PVC, dlatego są odporne na ciągły kontakt z wodą oraz szkodliwe promieniowanie UV.

 

Krótka historia trampolin wodnych.

W latach 90. ludzie zachwycili się wszelkiego rodzaju sportami ekstremalnymi. Przeszły one do mainstreamu, dzięki czemu zaczęły powstawać nowe sprzęty i rozwiązania. 

Pierwsze patenty na trampoliny wodne pojawiły się pod koniec dwudziestego wieku, a już dekadę później rynek był pełny kolorowych i coraz to nowocześniejszych modeli.

W ostatnich latach sprzęt ten zdobywa jeszcze większą popularność – również w Polsce. Jest kupowany zarówno do celów komercyjnych, jak i prywatnych. Obecnie najpopularniejsze modele pochodzą od amerykańskiego producenta Aquaglide. Działają oni od 15 lat i stali się liderami rynku dmuchanych atrakcji wodnych.

 

Czym wyróżniają się trampoliny na wodę i dlaczego warto w nie zainwestować?

 1. Są przyjemną formą ćwiczeń poprzez zabawę

  Skakanie na trampolinie to nie tylko świetna zabawa, ale także spalanie zbędnych kalorii i ćwiczenie mięśni nóg. Dodatkowo znacząco poprawia kondycję!

 2. To ciekawa rozrywka nie tylko na zwykły dzień, ale i imprezę z przyjaciółmi

  Przygotowanie dmuchanego, wodnego sprzętu przed imprezą nie tylko zszokuje gości, ale przede wszystkim zapewni im niezapomniane wspomnienia.

 3. Zajęcie dla całej rodziny

  Skakanie nie ma ograniczeń wiekowych, dlatego pozwoli na wygospodarowanie wspólnego czasu między młodszymi a starszymi członkami rodziny.

 4. Łatwe w transporcie i przechowywaniu

  Sprzęt jest dmuchany, więc po wypompowaniu z niego powietrza będzie zajmował mało miejsca. Sam montaż również jest prosty i szybki.

 5. Wytrzymały materiał gwarantuje długowieczność

  PVC to niezwykle wytrzymały materiał, który przetrwa intensywny użytek. Inwestując w dmuchane trampoliny od Aquaglide mamy pewność, że produkt posłuży nam przez wiele wakacyjnych sezonów i będzie odporny na zniszczenia zarówno mechaniczne, jak i atmosferyczne.

 

Trampolina to sprzęt, który można rozbudować do całego mini aquaparku!

Większość dmuchanych trampolin ma różnego typu uchwyty mocujące zainstalowane na swoim pokładzie. Przydają się one do rozbudowywania atrakcji do postaci wodnego parku. 

Elementy kompatybilne z trampolinami wodnym, tzw. dostawki to:

 • różnej wielkości dmuchane zjeżdżalnie

 • kłody równoważne

 • launch bagi (do wyrzucania ludzi w powietrze)

 • małpie gaje

 • przedłużające atrakcję pokłady i deski do opalania

 • wodne bary (z dmuchanymi siedzeniami i stolikiem)

Dzięki nim atrakcja będzie przynosić jeszcze więcej radości i zwiększy się ilość osób mogąca uczestniczyć w zabawie jednocześnie.

 

Zasady bezpieczeństwa

Jak przy każdym sporcie, podczas skakania na wodnych trampolinach najważniejsze jest bezpieczeństwo. Aby odpowiedzialnie korzystać ze sprzętu należy przestrzegać pewnych zasad.

Trampoliny są przeznaczone do użytkowania na wodzie. Nie powinno się więc skakać po nich, kiedy znajdują się jeszcze na lądzie. Podczas zabawy zalecane jest noszenie kamizelek asekuracyjnych.

Payment Methods

DARMOWA DOSTAWA

od 1000 PLN

WYGODNA DOSTAWA

Kurier GLS

SZYBKIE PŁATNOŚCI

Przelewy24, BLIK, VISA, MasterCard

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat i szyfrowanie SSL

bottom of page