top of page

Dmuchane koła

W jakiej pozycji jechać na dmuchanym kole?

Wybór kół jest na tyle duży, że każdy użytkownik może dobrać model pod własne preferencje. Dostępne są takie zabawki, w którym siedzi się prawie jak w wygodnym fotelu. Dla odważniejszych znajdą się opcje do leżenia na brzuchu lub klęczenia.

Podczas jazdy trzeba pamiętać o mocnym trzymaniu uchwytów, chyba, że chcemy na chwilę przerwać i zanurkować w otaczającej nas wodzie.

Do holowania kół potrzebne są uprawnienia?

Nie tylko koła, ale także wszystkie inne zabawki ciągnięte za motorówką, wymagają od jej prowadzącego specjalnych uprawnień. Licencję mogą uzyskać osoby, które posiadają już patent sternika motorowodnego lub motorowodnego sternika morskiego.

Na kursie sternik nauczy się porozumiewać z holowanym, dbać o jego bezpieczeństwo oraz nabędzie wiedzę niezbędną do przeprowadzenia całej zabawy.

Potrzebne akcesoria

Do kół przydadzą się akcesoria, które pozwolą na wydłużenie zabawy, dzięki skróceniu czasu przygotowań np. wysokociśnieniowe pompki. Niezbędne będą również linki holownicze. Wszystkie dodatki znaleźć można tutaj.

Niesamowita prędkość, emocje, zastrzyk adrenaliny i woda tryskająca wokół – to wszystko otacza pływanie na kole doczepionym do motorówki. Aktywność ta zapewnia niezapomniane wspomnienia na długie lata i pozwala na długi czas oderwać się od życia codziennego.

Jak to wygląda?

Płynąca przed kołem motorówka zostawia po sobie szlak wodny (nazywany kilwaterem). Ciągnięta platforma może zatem spokojnie płynąć po tej ścieżce lub zjeżdżać na fale, które tworzą się wokół niej. Trzeba się wtedy mocno trzymać, aby nie spaść, ale frajda wzrasta do maksimum!

Payment Methods

DARMOWA DOSTAWA

od 1000 PLN

WYGODNA DOSTAWA

Kurier GLS

SZYBKIE PŁATNOŚCI

Przelewy24, BLIK, VISA, MasterCard

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat i szyfrowanie SSL

bottom of page