top of page

Deski SUP Wyczynowe

Dzięki tym wymiarom deski potrafią rozwijać największe prędkości, ale nie są przez zbyt stabilne. Dostarczają jednak niewyobrażalną dawkę emocji!

Paddleboardem przez rzekę?

Modele river to sprzęty przeznaczone na dynamiczne spływy rzeczne. Aby ich użytkownik mógł sprostać rwącej wodzie, pokład jest trochę krótszy i szerszy na środku. Pozwala to na zwiększenie stabilności SUP’a.

Deski rzeczne charakteryzuje nie tylko ich kształt, ale także statecznik, które się przy nich montuje. Jest on dużo krótszy, po to, żeby nie zahaczał o płytkie lub kamieniste dno.

Dziób river’ów zazwyczaj posiada dodatkowe wzmocnienia, aby uniknąć uszkodzeń spowodowanych uderzeniami.

Surfowanie na desce SUP?

Surf’y to najmniejsze SUP’y, których budowa pozwala na pływanie po falach.

Przy normalnym pływaniu mogą być wolniejsze, mniej stabilne i gorzej trzymające kurs, dlatego wybierane są przez doświadczone osoby, które chcą wykorzystywać je tylko do surfowania.

Modele odwdzięczą się za to zwinnością i niezwykłą manewrowością.

Deski wyczynowe to sprzęty stworzone dla prawdziwych miłośników wody, odważnych sportowców, ludzi kochających adrenalinę. Podzielone są na 3 kategorie: racing, river i surf, a każda z nich przeznaczona jest na inny typ aktywności.

Wodny wyścig na SUP'ie?

SUP’y z dopiskiem ‘race’ w nazwie to modele wyścigowe. Są to najszybsze i najdłuższe deski do Stand Up Paddlingu, stworzone dla doświadczonych paddlerów.Długość race’ów osiąga najczęściej ponad 4 metry. Są one natomiast wąskie. Ich pokład rozciąga się na zaledwie 60-70 centymetrów.

Payment Methods

DARMOWA DOSTAWA

od 1000 PLN

WYGODNA DOSTAWA

Kurier GLS

SZYBKIE PŁATNOŚCI

Przelewy24, BLIK, VISA, MasterCard

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat i szyfrowanie SSL

bottom of page