top of page

Inne

W tej kategorii znajdują się pneumatyczne elementy mini aquapark’ów, które są tak wyjątkowe, że nie mieszczą się w kryteriach innych grup. Dostarczają niesamowicie dużo emocji, zabawy i dobrych wspomnień, pozostających w pamięci na długie lata.

Niektóre z nich trzeba łączyć z innymi wodnymi sprzętami np. z trampolinami, a niektóre mogą służyć jako sprzęt wolnostojący.

Jakie sprzęty znajdują się w tej kategorii?

  • kłody równoważne – pompowane, podłużne walce, które stawiają wyzwanie, aby przejść po ich powierzchni bez wpadnięcia do wody. Dzięki zakładkom zabezpieczającym po obu końcach, nie ma ryzyka zakleszczenia stopy w miejscu łączenia.

  • małpie gaje – pneumatyczne konstrukcje, po których można się wspinać i zeskakiwać ze szczytu do wody. Po zabawie dają również przestrzeń na odpoczynek.

  • launch bagi – poduszki do wystrzeliwania w powietrze. To zabawki dające nieporównywalne do niczego innego przeżycia. Wyrzucają w górę użytkownika, który swój lot kończy orzeźwiającym pluskiem do wody.
     

Z czego wykonywane są pneumatyczne sprzęty?

Dmuchane sprzęty wodne tworzy się najczęściej ze wzmocnionego materiału PVC. Jest on odporny na promieniowanie UV oraz niesamowicie trwały.

Do każdego produktu dołączany jest zestaw naprawczy, który uratuje sprzęt po ewentualnej usterce.

Payment Methods

DARMOWA DOSTAWA

od 1000 PLN

WYGODNA DOSTAWA

Kurier GLS

SZYBKIE PŁATNOŚCI

Przelewy24, BLIK, VISA, MasterCard

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat i szyfrowanie SSL

bottom of page