top of page

Wypożyczalnia desek SUP

Wypożyczalnia desek SUP - Wrocław
Wynajem i testy pompowanych desek SUP

Rozważasz zakup deski SUP, ale przed zakupem chciałbyś ją wypożyczyć w celu przetestowania? A może zastanawiasz się czy paddleboarding to sport wodny właśnie dla Ciebie? Jeśli tak to wypożycz deskę SUP we Wrocławiu!

Jeśli nie mieszkasz we Wrocławiu to zachęcamy do zaplanowania wizyty turystycznej połączonej z wypożyczeniem deski SUP z naszej wypożyczalni zlokalizowanej w centrum miasta. Spływ deską SUP po Odrze (lub innej przepływającej przez Wrocław rzece) będzie zarówno atrakcyjny widokowo - poznasz miasto z innej strony - jak i cenowo!

Oto krótka lista aktywności z użyciem deski SUP:

  • Spływ rzeką po jednej z wielu dostępnych i bezpiecznych tras w centrum jak i poza centrum Wrocławia.

  • Spakuj plecak z deską do auta i pojedź nad swój ulubiony akwen.

  • Weź deskę do pociągu czy autobusu i pojedź na początek trasy spływu (nasza wypożyczalnia mieści się niedaleko dworca we Wrocławiu!).

  • Zorganizuj event firmowy gdzie jedną z atrakcji będą deski SUP. W ofercie mamy też deski tandem i wieloosobowe mieszczące nawet 7 - 9 SUP-surferów! 

  • Uprawiasz klasyczną Jogę? Wiesz, że są specjalne deski SUP dedykowane do uprawiania SUP-Jogi? SUP Joga może też być z powodzeniem praktykowana na każdej innej, odpowiednio szerokiej i stabilnej desce SUP!
     

Dajemy możliwość odliczenia kosztu najmu od ceny zakupu deski SUP! Wypożyczenie deski Stand up Paddle to idealna okazja do przetestowania sprzętu czy zapoznanie się z tym sportem wodnym.

Przy wynajmie do wszystkich desek dajemy w komplecie (jeśli nie ma w pakiecie): torbę na SUP'a, pompkę ręczną, wiosło oraz smycz zabezpieczającą (leash). Chcesz znać ceny - napisz lub zadzwoń do nas z zapytaniem o konkretną ilość i termin.

tel. + 48 666 650 055
kontakt@amazigo.pl

Napisz do nas!

Like what you see? Get in touch to learn more.

  • Facebook
  • Instagram

Dziękujemy za wiadomość!

bottom of page